Co čekat od maséra a masáže?

V dnešní přetechnizované a uspěchané době útočí na lidský organizmus stres, časté bolesti hlavy, zad a někdy i celková únava. Nabízím masáž, která Vám pomůže uvolnit vaše tělo a pročistit vaši mysl v příjemném a klidném prostředí. Proto neuděláte chybu, když přijmete pozvání do mého masážního studia.

Nabízím různé druhy slev pro stálé zákazníky

Sleva na masáž nohou ve výši 50% (tj. masáž nohou je pak za 200Kč). Tato sleva je jen pro ty klienty, co přinesou do masérny letáček, který dostanou do poštovní schránky. Sleva je jednorázová.

Další sleva činí 10% z ceny jakékoliv masáže, kterou si vyberete. Aby jste slevu získali, je třeba objednat se na masáž přes tyto internetové stránky. Tento druh slevy nemá žádné časové omezení.

Další možností na slevu je zakoupení permanentky v masérně. Sleva pak činí 33%. Je možné si vybrat jakoukoliv masáž a platnost permanentky není nijak omezena a její trvání je do vyčerpání volných minut na permanentce. Permanentky budu prodávat v hodnotě 2000Kč za 600 volných minut (tj. 200Kč za hodinu masáže).

Permanentka

Nově poskytuji 50% slevu pro všechny maminky na mateřské dovolené a důchodce! Hodina masáže bude stát vybranou skupinu 150Kč za hodinu.

Zaměstatnci Fakultní nemocnice v Plzni mají masáž s 50% slevou (tj. 150Kč za hodinu)!


Udělejte radost svým blízkým..

Nabízím k zakoupení dárkové poukázky za 300Kč (např. zada + šíje hodinová masáž) nebo dárkovou pokázku za 400Kč (např. dolní končetiny 80ti minutová masáž - uleví vašim končetinám).

Poukázka 300Poukázka 400


Jděte si zacvičit

Nejlepší proti bolení těla je pravidelné cvičení. Proto mě dovolte nabídnout Vám odkaz na velmi dobrou cvičitelku spinningu (indoor cycling) Markétu Hrubešovou.


Ceated by webmaster LivePage ©                                                                                              Poslední změna stránek: 26.2.2013