Co čekat od maséra a masáže?

V dnešní přetechnizované a uspěchané době útočí na lidský organizmus stres, časté bolesti hlavy, zad a někdy i celková únava. Nabízím masáž, která Vám pomůže uvolnit vaše tělo a pročistit vaši mysl v příjemném a klidném prostředí. Proto neuděláte chybu, když přijmete pozvání do mého masážního studia.

Nabízím různé druhy slev pro stálé zákazníky

Pozor změna ceníku masáží od 1.1.2017!

Sleva na masáž činí 10% z ceny jakékoliv masáže, kterou si vyberete. Aby jste slevu získali, je třeba objednat se na masáž přes tyto internetové stránky. Tento druh slevy nemá žádné časové omezení.

Další možností na slevu je zakoupení permanentky v masérně. Sleva pak činí 33%. Je možné si vybrat jakoukoliv masáž a platnost permanentky není nijak omezena a její trvání je do vyčerpání volných minut na permanentce. Permanentky budu prodávat v hodnotě 2400Kč za 600 volných minut (tj. 240Kč za hodinu masáže).

 

Také poskytuji 42% slevu pro všechny maminky na mateřské dovolené a důchodce! Hodina masáže bude stát vybranou skupinu 210Kč za hodinu.

Zaměstatnci Fakultní nemocnice v Plzni mají masáž s 33% slevou (tj. 240Kč za hodinu)!


Jděte si zacvičit

Nejlepší proti bolení těla je pravidelné cvičení. Proto mě dovolte nabídnout Vám odkaz na velmi dobrou cvičitelku spinningu (indoor cycling) Markétu Hrubešovou.


Ceated by webmaster LivePage ©                                                                                              Poslední změna stránek: 26.2.2013